Location : Home > S > SLP821M160A4P3
SLP821M160A4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP821M160A4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP821M160A4P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLP821M160A4P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 881700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLP821M160A4P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 776500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLP821M160A4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 160V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP821M160A4P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 1400700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP821M160A4P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 87810 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com