Location : Home > 1 > 100R22-305B
100R22-305B
Share on FacebookShare on Facebook
100R22-305B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R22-305B CABLE FLAT FLEX 22POS 1MM 12 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R22-305B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R22-305B CABLE FLAT FLEX 22POS 1MM 12 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210490935 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .203M 23POS
415-0032-012 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE SMA-RA/SMA-RA 12" RG-316