Location : Home > 1 > 100R18-305B
100R18-305B
Share on FacebookShare on Facebook
100R18-305B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R18-305B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R18-305B CABLE FLAT FLEX 18POS 1MM 12 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28100-0294 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE 10POS .100 JUMPER 6 INCHES
28100-0294 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
28100-0294 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28100-0294 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
28100-0294 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1502358 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 5POS