Location : Home > 1 > 100R30-254B
100R30-254B
Share on FacebookShare on Facebook
100R30-254B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R30-254B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R30-254B CABLE FLAT FLEX 30POS 1MM 10 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
100R30-254B CABLE FLAT FLEX 30POS 1MM 10 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BK-1264-PC8 Battery Products Battery Holders, Clips, Contacts HOLDER 4 AAA CELL W/ 8 PC PINS
BK-1264-PC8 MPD (Memory Protection Devices 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
BK-1264-PC8 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
N-270AAF2X2 Battery Products Battery Packs BATT PACK 4.8V 270MAH NICAD
N-270AAF2X2 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N-270AAF2X2 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS371 Boxes, Enclosures, Racks Patchbay, Jack Panel Accessories DESIGNATION STRIP KI
DS371 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS371 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS371 Panasonic Electronic Component 1405400 15+ CAP FILM 30UF 370VAC QC TERM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com