Location : Home > 0 > 08055J120JAWTR
08055J120JAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J120JAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J120JAWTR CAP THIN FILM 12PF 50V 0805 786800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055J120JAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J120JAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 12pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd