Location : Home > 0 > 08055J150FAWTR
08055J150FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J150FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J150FAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J150FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J150FAWTR CAP THIN FILM 15PF 50V 0805 912900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.