Location : Home > 0 > 08055J120GAWTR
08055J120GAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J120GAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J120GAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J120GAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 12pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J120GAWTR CAP THIN FILM 12PF 50V 0805 910000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.