Location : Home > 0 > 08053K330FAWTR
08053K330FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053K330FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053K330FAWTR CAP THIN FILM 33PF 25V 0805 914400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053K330FAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053K330FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 33pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd