Location : Home > 0 > 08053K470FAWTR
08053K470FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053K470FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053K470FAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053K470FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 47pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053K470FAWTR CAP THIN FILM 47PF 25V 0805 913900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.