Location : Home > 0 > 08053K180GAWTR
08053K180GAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053K180GAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053K180GAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053K180GAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 18pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053K180GAWTR CAP THIN FILM 18PF 25V 0805 910500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.