Location : Home > Z > ZPDR-16V-S
ZPDR-16V-S
Share on FacebookShare on Facebook
ZPDR-16V-S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZPDR-16V-S CONN RECEPT HOUSING 16POS ZPD 146960 JST Sales America Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-9503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-9503-20 Aries Electronics 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-9503-20 Aries Electronics 277290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-9503-20 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284041-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284041-0 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284041-0 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284041-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284041-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 20PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
2-1546210-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546210-5 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546210-5 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546210-5 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761072001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761072001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761072001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 13POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761072001 Weidmuller 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited