Location : Home > F > FL2500316Z
FL2500316Z
Share on FacebookShare on Facebook
FL2500316Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FL2500316Z 2845 PERICOMSEM NE Electrion
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A30911007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A30911007 Eaton 157120 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30911007 IC 40370 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30911007 NEW 99090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-2503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-2503-21 Aries Electronics 157610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-2503-21 Aries Electronics 279070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-6511-11 Aries Electronics 157120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-6511-11 Aries Electronics 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6511-11 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66956-013 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66956-013 FCI 8000 2012+ VERT CARD CONN DR .100 30AU EKT Electronics Co., Ltd
66956-013 FCI 8000 2012+ VERT CARD CONN DR .100 30AU TPC Global Service Co.Ltd.
66956-013 Amphenol FCI 277490 2016+ CONN RCPT 26POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66956-013 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1715316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1715316 Phoenix Contact 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1715316 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-110-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-110-41-011101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-110-41-011101 Preci-Dip 298510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37171-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37171-17-0 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37171-17-0 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN152PAEN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NRPN152PAEN-RC IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NRPN152PAEN-RC NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN152PAEN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
NRPN152PAEN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER 2MM DUAL STR 30POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1898750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1898750000 Weidmuller 157220 2016+ BLZ 5.00/18/90F SN BK Unitronix Electronics Limited
1898750000 Weidmuller 298950 2016+ BLZ 5.00/18/90F SN BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
928343-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
928343-5 Distributor 171810 The Newest The Newest Microtranik Components Limited
928343-5 Semiconductor 20605 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
928343-5 STOCK 45550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
928343-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-640445-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-640445-6 Electronics 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640445-6 Electronics 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640445-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1775392001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775392001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1775392001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 90 18POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1775392001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 90 18POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1775392001 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited