Location : Home > F > FL3200038Z
FL3200038Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-146-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-146-41-007101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-146-41-007101 Preci-Dip 287590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-150-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 50POS GOLD
346-93-150-41-013000 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-150-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157660 2016+ CONN SOCKET SIP 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-150-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277910 2016+ CONN SOCKET SIP 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1645860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645860000 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645860000 Weidmuller 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com