Location : Home > Y > YN66015000J0G
YN66015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN66015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N718 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 250MW DO35
SMBZ5935B-M3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 550MW DO214AA
SMBZ5935B-M3/52 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBZ5935B-M3/52 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT52B24-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 410MW SOD123
BZT52B24-G3-18 IC 38230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B24-G3-18 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX84C2V4-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
BZX84C2V4-E3-18 IC 37250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C2V4-E3-18 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-H151A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
20020131-H151A01LF Amphenol FCI 157820 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-H151A01LF Amphenol FCI 298210 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-H151A01LF IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1717466 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole