Location : Home > C > CS325-52.000MABJ-UT
CS325-52.000MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325-52.000MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325-52.000MABJ-UT CRYSTAL 52.0000MHZ 18PF SMD 57209 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4979 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 5W AXIAL