Location : Home > Y > YK55410030J0G
YK55410030J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YK55410030J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCC17E09PC440 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
59453-061110EALF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
D38999/26FE6PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CIR06CF-24-22P-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS27466T25F35B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
VN02 015 0046 1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 20-22 AWG Size 1.5mm Crimp Silver
OSTVL221251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVL221251 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL221251 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL221251 On Shore Technology Inc. 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
IL-6P-S3EN2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
IL-6P-S3EN2 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IL-6P-S3EN2 Electronics 26310 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-6P-S3EN2 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IL-6P-S3EN2 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116975-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 80 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)