Location : Home > M > MS27466T25F35B
MS27466T25F35B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GMA.2B.071.RV Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF
97-3108A28-3PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
1-643819-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 15POS .156 22AWG RED
1-640434-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS MTA-156 24AWG
1911340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1911340000 Weidmuller 147470 2016+ SLDV-THR 5.00/12/180GLF 3.2BK Unitronix Electronics Limited
929700-06-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929700-06-05 3M 157850 2016+ CONN HEADER 5POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929700-06-05 3M 278730 2016+ CONN HEADER 5POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929700-06-05 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395045717 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1915660 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters TERM BLOCK PCB
1915660 Weidmuller 157430 2016+ LM 5.08/10/90 3.5SN GN BX Unitronix Electronics Limited
9028230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 150MM 54 YLW 1 = 25PCS
9028230000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9028230000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9028230000 Weidmuller 289150 2016+ FERRULE 150MM 54 YLW 1 = 25PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9028230000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 150MM 54 YLW 25/PK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1037790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037790000 Weidmuller 147820 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM GREEN Unitronix Electronics Limited
1037790000 Weidmuller 278250 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK31618030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31618030 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31618030 NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
360-10-152-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
360-10-152-00-001101 Preci-Dip 147720 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
360-10-152-00-001101 Preci-Dip 279150 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562013050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1748264 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole