Location : Home > X > XYLEECNANF-40.000000
XYLEECNANF-40.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF3H-10DA-2.54DSA(74) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
HIF3H-10DA-2.54DSA(74) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
M7966-05 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Closed Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
M7966-05 Harwin Inc. 157750 2016+ 2.54MM PITCH CLOSED TOP JUMPER Unitronix Electronics Limited
M7966-05 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M7966-05 NEW 96100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XW4B-05C1-H1-D Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
XW4B-05C1-H1-D 9934 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
801-87-014-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-014-65-001101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-014-65-001101 Preci-Dip 157610 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-014-65-001101 Preci-Dip 297830 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-3621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
DF36A-45S-0.4V(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount Gold
DF36A-45S-0.4V(55) Hirose Electric Co Ltd 157370 2016+ CONN RCPT 0.4MM 45POS AU SMD Unitronix Electronics Limited
DF36A-45S-0.4V(55) IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF36A-45S-0.4V(55) NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431601-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431601-22-0 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93690-103-30LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
93690-103-30LF Amphenol FCI 157020 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
93690-103-30LF Amphenol FCI 298990 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480724-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.200" (5.08mm)
1-480724-0 TE Connectivity AMP Connectors 278170 2016+ CONN HOUSING 2POS MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480724-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480724-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 2POS MATE-N-LOK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1744426-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640389-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640389-4 Electronics 27719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640389-4 Electronics 27719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640389-4 STOCK 46240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
111782-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold