Location : Home > D > DF36A-45S-0.4V(55)
DF36A-45S-0.4V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF36A-45S-0.4V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF36A-45S-0.4V(55) CONN RCPT 0.4MM 45POS AU SMD 157370 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-3503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
T38363-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38363-11-0 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38363-11-0 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1605870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605870000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605870000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 13POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605870000 Weidmuller 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
SSW-131-02-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
7906060000 Weidm?lerI 54 ALL NEW PC Components Company
7906060000 Weidmuller 157150 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
811-22-043-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 43 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-043-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-043-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-043-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 43 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-043-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 43 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-014-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-014-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-014-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 14POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-014-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 14POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-014-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 14POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd