Location : Home > W > WSC25155R000FEA
WSC25155R000FEA
Share on FacebookShare on Facebook
WSC25155R000FEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WSC25155R000FEA 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WSC25155R000FEA standard package with RoHS 45740 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
WSC25155R000FEA RES SMD 5 OHM 1 1W 2515 1527000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WSC25155R000FEA Wirewound Resistors - SMD 1watt 5ohms 1 Learn More 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com