Location : Home > R > RL3264L4-R068-F
RL3264L4-R068-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3264L4-R068-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3264L4-R068-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.068ohm 1 4-termination 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3264L4-R068-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.068ohm 1 4-termination 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RL3264L4-R068-F standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RL3264L4-R068-F RES SMD 0.068 OHM 1 1W 2512 1503800 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com