Location : Home > W > WNCR75FET
WNCR75FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNCR75FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNCR75FET RES 0.75 OHM 2W 1 AXIAL 1312000 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNCR75FET RES 0.75 OHM 2W 1 AXIAL 695000 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNCR75FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNCR75FET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 0.75 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNCR75FET RES 0.75 OHM 2W 1 AXIAL 676400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com