Location : Home > W > WNB150FET
WNB150FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNB150FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB150FET RES 150 OHM 1W 1 AXIAL 1312200 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB150FET RES 150 OHM 1W 1 AXIAL 695200 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNB150FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNB150FET Wirewound Resistors - Through Hole 1W 150 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.