Location : Home > W > WNC4R0FET
WNC4R0FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNC4R0FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC4R0FET RES 4 OHM 2W 1 AXIAL 1310000 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC4R0FET RES 4 OHM 2W 1 AXIAL 693000 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNC4R0FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNC4R0FET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 4 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNC4R0FET RES 4 OHM 2W 1 AXIAL 604400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com