Location : Home > W > WNC250FET
WNC250FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNC250FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC250FET RES 250 OHM 2W 1 AXIAL 1310100 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC250FET RES 250 OHM 2W 1 AXIAL 693100 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNC250FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNC250FET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 250 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNC250FET RES 250 OHM 2W 1 AXIAL 604500 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com