Location : Home > W > WMF2S15K-F
WMF2S15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMF2S15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMF2S15K-F 2013+ 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
WMF2S15K-F CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL 1436600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMF2S15K-F CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL 800300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WMF2S15K-F NewOriginalparts 621853 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
WMF2S15K-F Film Capacitors .015uF 200V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com