Location : Home > B > BFC237351394
BFC237351394
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237351394 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237351394 CAP FILM 390NF 10 400VDC RAD 1237200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237351394 CAP FILM 390NF 10 400VDC RAD 577200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825557:B Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825557:B IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SO63-2-55-24-5CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD