Location : Home > W > W22-4R7JI
W22-4R7JI
Share on FacebookShare on Facebook
W22-4R7JI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W22-4R7JI RES 4.7 OHM 7W 5 AXIAL 688500 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
W22-4R7JI RES 4.7 OHM 7W 5 AXIAL 1323800 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W22-4R7JI Wirewound Resistors - Through Hole 7Watt 4.7 ohm 5 800,000 Welwyn Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com