Location : Home > W > W22-3R3JI
W22-3R3JI
Share on FacebookShare on Facebook
W22-3R3JI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W22-3R3JI RES 3.3 OHM 7W 5 AXIAL 687900 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
W22-3R3JI standard package with RoHS 45190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
W22-3R3JI RES 3.3 OHM 7W 5 AXIAL 1323200 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W22-3R3JI Wirewound Resistors - Through Hole 7Watt 3.3 ohm 5 800,000 Welwyn Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com