Location : Home > V > VUO25-18NO8
VUO25-18NO8
Share on FacebookShare on Facebook
VUO25-18NO8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VUO25-18NO8 N/A 600 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VUO25-18NO8 ROHS 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VUO25-18NO8 standard package with RoHS 45940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1016200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-26 AWG
1016200000 39084 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1016200000 Distributor 100970 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1016200000 Weidmuller 147200 2016+ CONN BLOCK TERMINAL GROUND 5MM Unitronix Electronics Limited
1016200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERMINAL GROUND 5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
310-87-135-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-135-41-205101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-135-41-205101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
NPPN052GHNP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1546724-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546724-7 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5438168 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5438168 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5438168 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-134 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-134 Electronics 26079 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
63453-134 IC 38490 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1842458 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842458 Phoenix Contact 231820 1538+ MDSTB 2 5/11-GF-5 08 Alphatek Technology Limited
824-22-033-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-033-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157170 2016+ CONN HEADER SPRING 33POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-033-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279150 2016+ CONN HEADER SPRING 33POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95736-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
95736-112 Amphenol FCI 157660 2016+ CLINCHER R/A LATCHING HEADER Unitronix Electronics Limited
0395200017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
EHR-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)