Location : Home > S > SIT1602AIU7-30S
SIT1602AIU7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139280 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 56929 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1022220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Isolated Beige
1022220000 Weidmuller 147240 2016+ TERMINAL PDU 2.5/4/2X2AN Unitronix Electronics Limited
861-83-023-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-023-10-001101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-023-10-001101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0461018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through (2), Isolated Gray 10-26 AWG
316-93-115-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-115-41-006000 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
316-93-115-41-006000 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
316-93-115-41-006000 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
316-93-115-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147830 2016+ CONN STRIP SKT 15POS .100 L.236 Unitronix Electronics Limited
1-282826-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
1-282826-3 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282826-3 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
1-282826-3 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546686-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws