Location : Home > S > SIT1602AIU7-30E
SIT1602AIU7-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU7-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139380 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-8620-210C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8620-210C Aries Electronics 157860 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8620-210C Aries Electronics 278510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-8620-210C IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
831-83-030-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-030-20-001101 Preci-Dip 147490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-030-20-001101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282967-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
282967-6 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282967-6 TE Connectivity AMP Connectors 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282967-6 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A204421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A204421 Eaton 157290 2016+ CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A204421 IC 40180 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A204421 NEW 95050 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1503510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1503510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1503510000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1503510000 Weidmuller 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-010-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-010-65-410101 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-010-65-410101 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325135-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325135-24-0 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1000790001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000790001 Distributor 183550 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1000790001 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000790001 Weidmuller 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com