Location : Home > V > VKP152MCQDF0KR
VKP152MCQDF0KR
Share on FacebookShare on Facebook
VKP152MCQDF0KR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VKP152MCQDF0KR CAP CER 1500PF 760V 20 RADIAL 793100 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VKP152MCQDF0KR CAP CER 1500PF 760V 20 RADIAL 687900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
VKP152MCQDF0KR CAP CER 1500PF 760V 20 RADIAL 1428400 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17523 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER AID KIT 5PC
17523 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
17523 Phoenix Contact 287890 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com