Location : Home > B > B37981F5103K054
B37981F5103K054
Share on FacebookShare on Facebook
B37981F5103K054 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37981F5103K054 CAP CER 10000PF 50V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B37981F5103K054 CAP CER 10000PF 50V 10 RADIAL 806600 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17538A Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories DESOLDERING RPLCMNT PUMP