Location : Home > V > VJ0805D331KXPAJ
VJ0805D331KXPAJ
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805D331KXPAJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805D331KXPAJ CAP CER 330PF 250V 10 NP0 0805 906100 Vishay Vitramon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ0805D331KXPAJ CAP CER 330PF 250V 10 NP0 0805 800900 Vishay Vitramon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
VJ0805D331KXPAJ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 330pF 250Volt C0G 10 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com