Location : Home > M > MA505C105KAA
MA505C105KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA505C105KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA505C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 AXIAL 793000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MA505C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MA505C105KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd