Location : Home > V > VDZT2R3.9B
VDZT2R3.9B
Share on FacebookShare on Facebook
VDZT2R3.9B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VDZT2R3.9B DIODE ZENER 3.9V 100MW VMD2 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VDZT2R3.9B 23650 ¨º??ROHM 2014+PB CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
VDZT2R3.9B DIODE ZENER 3.9V 100MW VMD2 139570 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VDZT2R3.9B 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VDZT2R3.9B standard package with RoHS 466880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325332-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0386107831 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 31 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0901522230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-024-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-024-10-268101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-024-10-268101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com