Location : Home > S > SIT1602ACE8-25S
SIT1602ACE8-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE8-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139950 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57599 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
410-87-228-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-87-228-41-105101 Preci-Dip 156990 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-228-41-105101 Preci-Dip 297890 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN272AFEN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NPPN272AFEN-RC IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN272AFEN-RC NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN272AFEN-RC Sullins Connector Solutions 156990 2016+ CONN HEADER .079 54POS Unitronix Electronics Limited
SSW-142-02-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0901522116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1761681-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325145-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325145-24-0 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431303-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431303-23-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
172158-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)