Location : Home > V > V72C28T150BL
V72C28T150BL
Share on FacebookShare on Facebook
V72C28T150BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C28T150BL 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3269X-1-501G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3269X-1-501G 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3269X-1-501G ?BOURNS Original 120,000 2015+ ?3269X New & Original Parts enkaite Electronics Co., Ltd
3269X-1-501G ?BOURNS Original 120,000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
3269X-1-501G IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5X-MX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-J5X-MX-F1 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5X-MX-F1 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT1-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
VI-JT1-IW-F3 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT1-IW-F3 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24C15M150BN Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W
VI-B1L-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W
VI-B1L-CW-B1 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1L-CW-B1 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNF-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W
VE-JNF-IZ-F1 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNF-IZ-F1 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNL-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VE-JNL-IY-F1 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNL-IY-F1 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTJ-IV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W