Location : Home > V > V72C28T150BF2
V72C28T150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C28T150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C28T150BF2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6563209304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 230V 3mA Round with Domed Top Solder Lug