Location : Home > V > V72C24C150BF2
V72C24C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C24C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C24C150BF2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
V72C24C150BF2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPR3PGC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Clear 20¡ã 2.2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)