Location : Home > V > V150B28C150BN
V150B28C150BN
Share on FacebookShare on Facebook
V150B28C150BN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150B28C150BN 150V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3266X-1-200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3266X-1-200 BOURNS 475000 11+ SMD Philchip Electronics Limited
3266X-1-200 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3266X-1-200 BOURNS 19940 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
PT7772C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGU32A 1.30-2.05V 4BIT 680UF HO
PT7772C 40014 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PT7772C N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VI-BWB-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W