Location : Home > V > V72C15M150BS2
V72C15M150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15M150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15M150BS2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PVZ3A201A01R00 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200 Ohm 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment
PVZ3A201A01R00 MURATA 1000 16+ 3X3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PVZ3A201A01R00 N/A 5 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MI-J6P-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVRT DC/DC 270VIN 13.8VOUT 50W
MI-J6P-MY-F3 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J6P-MY-F3 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NB-IV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
V110A8C300B Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W
V110A8C300B NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V110A8C300B IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V110A8C300B NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWM-IZ-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W