Location : Home > V > V72C15C150BS3
V72C15C150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15C150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15C150BS3 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B0J-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-B0J-MY-B1 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B0J-MY-B1 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TF-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W
VE-2TF-MY-F3 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2TF-MY-F3 NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NF-IU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W
VI-2NF-IU-F2 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NF-IU-F2 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24B6V5M200BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W
VI-J3N-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W