Location : Home > V > V508315100J0G
V508315100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
V508315100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UDZSTE-174.3B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 200MW UMD2
UDZSTE-174.3B NEW 90050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020620-M071A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
20020620-M071A01LF Amphenol FCI 157160 2016+ 762 TB PLG SKT STR TMT Unitronix Electronics Limited
20020620-M071A01LF IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL20115000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
VL20115000J0G Amphenol FCI 147860 2016+ 350 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VL20115000J0G IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL20115000J0G NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HC-49/U-S8192000ABJB Crystals and Oscillators Crystals 8.192MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Through Hole HC49/US
GL092F35CET Crystals and Oscillators Crystals 9.216MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL092F35CET IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL092F35CET NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8924AA-23-18N-30.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 30MHZ NC
1-1776257-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1776257-3 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERMINAL BLOCK 13POS 5.08MM VERT Unitronix Electronics Limited
1-1776257-3 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERMINAL BLOCK 13POS 5.08MM VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB500-HX10H Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
A-TB500-HX10H Assmann WSW Components 147290 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-HX10H IC 40460 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-HX10H NEW 88010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1822532 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole