Location : Home > V > VL20115000J0G
VL20115000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL20115000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291377 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC BRS CS 4 ASY CH
9908510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Beige 12-22 AWG
9908510000 Weidmuller 147120 2016+ CONN TERM BLK W/BFI DISC RL MNT Unitronix Electronics Limited
9908510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK W/BFI DISC RL MNT EKT Electronics Co., Ltd
9908510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK W/BFI DISC RL MNT SIMEN Electronics Co.,Ltd
52713-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52713-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE SPRING 16-14AWG #8 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
445C35D20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C35D20M00000 CTS-Frequency Controls 57529 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35D20M00000 CTS-Frequency Controls 87950 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C35D20M00000 CTS-Frequency Controls 87950 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AIF72-XXE-50.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 50MHZ OE
EZ04515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
EZ04515000J0G Amphenol FCI 157430 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
EZ04515000J0G IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EZ04515000J0G NEW 66910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1806470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1806470000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1806470000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PCB 5POS 15.00MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com