Location : Home > V > V48C5T50B2
V48C5T50B2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C5T50B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NL2950WL3C Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Clear Clear 250V Round with Flat Top Wire Leads - 8" (203.20mm)
NL2950WL3C IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NL2950WL3C NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21H-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VE-21H-MU-B1 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21H-MU-B1 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ6P503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ6P503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM SINGLE CERMET TOP SIMEN Electronics Co.,Ltd
RJ6P503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM SINGLE CERMET TOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com