Location : Home > V > V72C12M150BN3
V72C12M150BN3
Share on FacebookShare on Facebook
V72C12M150BN3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C12M150BN3 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6561203304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 50¡ã 12V 16mA Round with Flat Top Solder Lug