Location : Home > V > V48B12M250BL3
V48B12M250BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V48B12M250BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B12M250BL3 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTR901-2015F-B503 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTR901-2015F-B503 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTR901-2015F-B503 NEW 92250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4N-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VE-B4N-MW IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-MW NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4N-MW IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-MW NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NP-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W