V48B12M250BL3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W
V48B12M250BL3 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V48B12M250BL3 NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V48B12M250BL3 VICOR 2000 2013+ 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd